Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza i napisz do nas wiadomość.

Administratorem danych osobowych jest FONON Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe są przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi jego zapytania przesłanego przez udostępniony formularz – podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) polegający na konieczności rozwiązania zgłoszonej sprawy związanej z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą; w zakresie danych podanych fakultatywnie podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce przetwarzania danych osobowych 

Klikając przycisk Wyślij wiadomość, wyrażają Państwo zgodę na jednorazowe użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz przesłania informacji handlowej FONON Sp. z.o.o.

W każdym momencie Państwa zgoda może być wycofana. W celu wycofania zgody prosimy o kontakt na adres zgody-marketingowe@fonon.eu. W treści maila prosimy zawrzeć takie informacje jak: adres mailowy albo numer, które zostały użyty do wysłania formularza kontaktowego.